Про компанію

   Аудиторська фірма «Українська аудиторська служба» - провідна аудиторська компанія яка працює на ринку аудиторських послуг з 1993 року - з самого початку аудиторської діяльності в Україні. ТОВ «Українська аудиторська служба» повністю відповідає вимогам Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» і має право проводити обов’язковий аудит фінансової звітності будь-яких підприємств, у тому числі підприємств, що становлять суспільний інтерес (ПСІ). Це право підтверджується включенням компанії під номером 2013 до 4, найпочеснішого, розділу Реєстру АПУ «СУБ’ЄКТИ АУДИТОРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЯКІ МАЮТЬ ПРАВО ПРОВОДИТИ ОБОВ’ЯЗКОВИЙ АУДИТ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ, ЩО СТАНОВЛЯТЬ СУСПІЛЬНИЙ ІНТЕРЕС». Реєстр є публічним, оприлюднюється і підтримується в актуальному стані у мережі Інтернет на веб-сторінці Аудиторської палати України: https://www.apu.com.ua/

 Згідно вимог діючого законодавства України, ТОВ «Українська аудиторська служба» пройшла чергову перевірку з контролю якості аудиторських послуг і за її результатами визнана такою, що пройшла перевірку з з обов’язковими до виконання рекомендаціями (наказ ОСНАД №15-кя від 29.01.2021).  20.12.2021 року ТОВ «Українська аудиторська служба» визнана такою, що виконала обовязкові до виконання рекомендації та успішно пройшла  перевірку з контролю якості аудиторських послуг ( наказ ОСНАД №108-кя від 20.12.2021 року). 

 

 Починаючи з 2012 року ТОВ «Українська аудиторська служба» щорічно укладає договори добровільного страхування цивільно-правової відповідальності суб'єкта аудиторської діяльності перед третіми особами, розмір страхової суми становить 10 млн. грн.

   У нас працюють професіонали з багаторічним стажем, що мають високий рівень підготовки і практичного досвіду в наданні аудиторських і консалтингових послуг.  Наші фахівці є членами Аудиторської палати України, Спілки аудиторів України, Професійної організації аудиторів, бухгалтерів та викладачів ОКД, Спілки податкових консультантів України, Гільдії професійних внутрішніх аудиторів України. Працівники компанії мають дипломи Асоціації Присяжних Сертифікованих Бухгалтерів (АССА), ФПБАУ та сертифікати Інституту фінансових бухгалтерів (IFA).

  Ми маємо багаторічний досвід з надання аудиторських і консультаційних послуг банкам, промисловим підприємствам, підприємствам торгівлі, фінансовим, страховим компаніям та підприємствам будь-якого виду діяльності, у тому числі підприємствам суспільного інтересу.

    За час роботи на ринку аудиторських послуг ми набули великого досвіду і професійних знань в різних сферах бізнесу:

 • вантажопасажирські перевезення авіа-і ж / д транспортом

 • нафтопереробна промисловість

 • газовидобувна галузь

 • літакобудування

 • виробництво ювелірних виробів

 • виробництво хлібобулочних виробів

 • страхова діяльність

 • банківська діяльність

 • оптово-роздрібна торгівля (в т. ч. зовнішньоекономічна)

 • виробництво лікарських препаратів

 • діяльність інститутів спільного інвестування

 • консалтингова діяльність.

Наказ ОСНАД №108-кя від 20.12.2021

108-кя.jpg

Наказ ОСНАД №15-кя від 29.01.2021

Наказ про контроль якості.jpg

Свідоцтво

УАС контроль якості.jpg

Страховий сертифікат

dks0003_page-0001.jpg

   Індивідуальний підхід і уважне ставлення до клієнта - наша принципова позиція. Суворе дотримання нашими співробітниками конфіденційності та професійної етики гарантує клієнтам високий рівень захисту інформації.